PJEVAČ O POLITICI

Thompson se obratio fanovima uoči izbora: Jasno poručio koje kandidate ne želi vidjeti na vlasti

Svaki izbori su ideološki i svjetonazorski i nije svejedno tko će upravljati našim županijama, gradovima i općinama, poručio je
Marko Perković Thompson
 Cropix, Facebook

Pjevač Marko Perković Thompson obratio se svojim fanovima putem Facebooka kako bi ih pozvao da izađu na izbore. Nije spominjao nijednog od kandidata poimence, ali je jasno poručio koje kandidate ne želi vidjeti na vlasti.

- Dragi prijatelji, nalazimo se pred još jednim izborima, ovaj put lokalnim koji su također važni za našu domovinu. Pozivam Vas da izađete na ove izbore i birate ljude u skladu s našim svjetonazorom i našom ideologijom. Svaki izbori su ideološki i svjetonazorski i nije svejedno tko će upravljati našim županijama, gradovima i općinama. Izlaskom na ove izbore i glasovanjem u skladu s našim uvjerenjima spriječimo nalet ekstremne ljevice i onemogućimo im da dođu na vlast u našim županijama, gradovima i općinama. Bog i Hrvati, poručio je Thompson.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
Linker
18. svibanj 2022 22:56