SPLIT - Predsjednica Hrvatske stranke prava dr. Ante Starčevića (HSP AS) Ruža Tomašić danas je u Splitu rekla da na izborima za Europski parlament očekuje još veću potporu birača i nada se drugom mandatu, posebice što je, kako je istaknula, bila najaktivnija iz Hrvatske u tom parlamentu.
"Pokazali smo se i dokazali u EU parlamentu. Ne bojim se iznositi probleme Hrvatske, a ne bojim se niti braniti nacionalne interese i zato jesam tamo", kazala je Tomašić na na konferenciji za novinare na kojoj je bilo riječi o pripremama stranke za izbore za Europski parlament, predsjedničke i parlamentarne izbore.
Predsjednica stranke dodala je da je u Splitu i radi novoizabranog čelništva te je istaknula da je HSP AS po godinama članova najmlađa stranka u Hrvatskoj.
"Kod nas je 75 posto...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....