U Osijek je došao prvi niskopodni tramvaj.
Točno 18 mjeseci nakon što su u zagrebačkom Končaru krenuli u proizvodnju jednog od, kako su sami priznali, najkompleksnijih proizvoda koje hrvatska industrija može proizvesti, ‘‘bijelo-plavi‘‘ tramvaj zasjao je u petak prijepodne punim sjajem na osječkom suncu.
- To vam je kao novi Mercedes - opisao je svoj doživljaj 2,3 milijuna eura vrijednog vozila Marijan Prugović, tehnički kontrolor u gradskoj tvrtki GPP Osijek, koji je imao čast biti prva osoba u gradu koja će sjesti u kabinu i pokrenuti novi tramvaj osječkim tračnicama.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....