GODINA I POL ZATVORA

U NJEMAČKOJ UHIĆEN KONTROVERZNI HRVAT Lažno se predstavljao kao urednik Hrvatske televizije i širio laži na koje su neke institucije i odgovarale

 
Ilustracija
 Kai Pfaffenbach / REUTERS
 

Dario Kozjak, kontroverzni i samozvani urednik nepostojeće Hrvatske televizije Frankfurt i Hrvatskog radija Frankfurt, koji se još lažno predstavljao i kao Dario Nordmann, osuđen je na godinu i pol dana zatvora, a zatvorsku kaznu služi u kaznenoj ustanovi u Mannheimu, javlja Fenix magazin.

Prema službenom dopisu poslanom iz Državnog odvjetništva Frankfurt na Majni (DO s težištem na gospodarskom kriminalu) Dario Kozjak je osuđen na godinu i šest mjeseci zatvora. Osuđen je zbog ponavljanja gospodarskog kriminala po optužbi od 30.01.2017. od strane AG Hanau – poslovni broj 1140 Js 15620/15.

Prema istom dopisu, Kozjak će jednoipolgodišnju kaznu zatvora služiti u kaznenoj ustanovi Mannheim, tj do 12. lipnja 2020. godine.

Kozjak se, kako piše Fenix, već duže vrijeme lažno pr...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
03. prosinac 2025 06:09