BOV PATRIA

U petrinjskoj vojarni oštećen naš najmoderniji vojni sustav, o incidentu se oglasio i MORH

Tijekom redovitih obučnih aktivnosti u vojarni Pukovnik Predrag Matanović u Petrinji došlo je do oštećenja jednog BOV ‘Patria‘

BOV ‘Patria‘ (ilustrativna fotografija)

 Danijel Soldo/CROPIX
Tijekom redovitih obučnih aktivnosti u vojarni Pukovnik Predrag Matanović u Petrinji došlo je do oštećenja jednog BOV ‘Patria‘

Prošloga tjedna u petrinjskoj vojarni Pukovnika Predraga Matanovića došlo je do incidenta, potvrdili su za Danas.hr iz Ministarstva obrane Republike Hrvatske. Nitko nije ozlijeđen, ali oštećeno je jedno vojno vozilo.

- Prema informacijama dobivenima iz Kabineta načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga RH, tijekom redovitih obučnih aktivnosti u vojarni Pukovnik Predrag Matanović u Petrinji došlo je do oštećenja jednog BOV ‘Patria‘ - izvijestio je MORH.

O detaljima samog slučaja nisu htjeli govoriti, ali zaključuju: "Osnovano je povjerenstvo iz sastava Oružanih snaga koje će utvrditi sve okolnosti koje su dovele do nastanka navedenog izvanrednog događaja te će sukladno zaključcima povjerenstva biti poduzete daljnje mjere i radnje".

Inače, BOV "Patria" spada u najmode...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 17:02