OBRAČUN U SOLINU

Ninčevića ruše svi od krajnje ljevice do tvrde desnice. On kaže: Solin neće pasti na politički bućkuriš

To što su se protiv njega udružili SDP, Most, DOMiNO i Hrvatska stranka prava HDZ-ovu gradonačelniku Solina Daliboru Ninčeviću jako je smiješno

HDZ-ov gradonačelnik Solina Dalibor Ninčević

 Tom Dubravec/Cropix
To što su se protiv njega udružili SDP, Most, DOMiNO i Hrvatska stranka prava HDZ-ovu gradonačelniku Solina Daliboru Ninčeviću jako je smiješno

Ono što su čudnovati kljunaši u carstvu sisavaca, to su lokalni izbori u carstvu hrvatske parlamentarne demokracije: na njima uvijek bude egzotičnih kandidata, koalicija i političkih kombinacija.

Jednu takvu pomalo čudnovatu kombinaciju pronašli smo u Solinu.

Dok će se na izborima za vijećnike u Gradskom vijeću natjecati šest lista (HDZ i partneri, Nezavisna lista mladih, Grupa birača Grgo Matković, HGS, SDP te koalicijska lista HSP-a, Mosta i DOMiNO-a), aktualnom HDZ-ovu gradonačelniku Daliboru Ninčeviću suprotstavit će se samo jedan kandidat!

Riječ je o Anti Miletiću kojemu je ovo, kako sam kaže, prvi izlet u politiku i kojega će na svibanjskim izborima podržati raznorazne oporbene stranke - od HSP-a do SDP-a!

To što su se protiv njega udružili SDP, Most, DOMiNO i H...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
02. prosinac 2025 03:07