ZAGREB - Premijer Andrej Plenković otvorio je u utorak sastanak Komisije UNWTO-a za Europu koji je u Zagrebu okupio predstavnike više od 40 europskih zemalja, poručivši da je taj sastanak vrlo važan za Hrvatsku i njezin turizam i kompliment svemu što Hrvatska u turizmu čini.
Sastanak se u Zagrebu održava po drugi put, ali ovaj puta je okupio puno više zemalja članica, a sudjeluje i glavni tajnik UNWTO-a Zurab Pololikashvili.
Na sastanku će se, rekao je premijer Plenković, donositi važne odluke za budućnost europskog turizma koje se još moraju potvrditi na glavnoj skupštini UNWTO-a na jesen ove godine.
"Hrvatska je odlučila dati signal Španjolskoj i UNWTO-u, koji ima sjedište u Madridu, i to takav da ćemo otvoriti ured HTZ-a u toj zemlji", najavio je Plenković, poželjevši do...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....