Grupa 'Šarmeri' koja je svirala na nedavnoj Broćanskoj večeri u Zagrebu, na Facebooku je objavila snimke s predsjednicom RH Kolindom Grabar-Kitarović.
Podsjetimo, u petak je na 12. Broćanskoj večeri u Gastro Globusu bio i gradonačelnik Milan Bandić, koji je taj dan slavio rođendan. Predsjednica je u jednom trenutku uzela mikrofon i, na prilično oduševljenje okupljenih, mu otpjevala 'Sretan Rođendan'.
Na pozornicu se pridružila bendu uz pjesmu 'Bolje živim nego ministar'. Kasnije je održala i kratki govor u kojem je rekla da nikada ni pod koju cijenu neće odustati od borbe za jednakopravnost i prava Hrvata u BiH.
"Ja ne znam što je to u mojom genima da je meni ova zemlja toliko bliska... Volim zapjevati s vama, neki mi to zamjeraju, ali to je upravo ono što svijet cijeni", r...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....