ISPOVIJEST TRANVESTITA

Zarobljena u muškom tijelu: Silovali su me u wc-u kad sam imao osam, otad sam Sandra

Lijepo mi je u Koprivnici i Podravini, mislim da su me građani dobro prihvatili iako me policija legitimirala tri puta jer sam se pojavio u ženskoj odjeći, opisao je transvestit Adnan Buljubašić
 Nikola Wolf/CROPIX/Podravski list
Lijepo mi je u Koprivnici i Podravini, mislim da su me građani dobro prihvatili iako me policija legitimirala tri puta jer sam se pojavio u ženskoj odjeći, opisao je transvestit Adnan Buljubašić

KOPRIVNICA - Transvestit Adnan Buljubašić, koji inače živi u Kopanhagenu, zatekao je građane Koprivnice za prošlotjednog turističkog posjeta tom gradu. Na ulici pojavio se obučen kao žena, s umjetnim grudima, torbicom i mašnicom na glavi.

Iako je u Koprivnici bio već šest puta, to je bilo prvi put da je odlučio grad obilaziti u ženskoj odjeći.

Adnana smo ovih dana uspjeli kontaktirati te nam je odlučio spričati potresnu priču koja ga je navela da postane transtvestit. Na ispovijest se odlučio jer, kako je rekao, želi da javnost pokuša shvatiti ljude poput njega i pružiti im priliku da se uklope.

Rekao nam je kako se od svoje osme godine osjeća kao da ne pripada u muško tijelo, a na to ga je potaknulo potresno iskustvo - silovan je u WC-u škole.

Ženske krpice

- U WC-...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 01:38