IZLOŽBA JUTARNJEG

Donosimo katalog najboljih fotografija Cropixovih fotoreportera snimljenih kobnog 22. ožujka!

Fotografije su tematski podijeljene u šest poglavlja, to su “Šok”, “Krhotine”, “Baština”, “Katedrala”, “Hvala vam” i “Glavu gore”
 Goran Mehkek/Cropix
Fotografije su tematski podijeljene u šest poglavlja, to su “Šok”, “Krhotine”, “Baština”, “Katedrala”, “Hvala vam” i “Glavu gore”

U četvrtak poslijepodne u Zagrebu je svečano otvorena izložba “Zagreb - grad koji treba našu ljubav”. Tema izložbe je potres koji je pogodio našu metropolu 22. ožujka u 6.24 ujutro, prikazan kroz sjajne fotografije Cropixovih autora.

Trideset četiri uvećane fotografije postavljene su na instalaciji u obliku skele, jednog od simbola potresa, na Europskom trgu. Podsjećamo da će se izložba moći pogledati punih mjesec dana.

Osim toga, na web stranici https://potres.jutarnji.hr/ dostupan je katalog na kojem se može pogledati više fotografija, njih sedamdesetak.

U katalog se može i preko QR koda koji je također postavljen na Europskom trgu. Fotografije su tematski podijeljene u šest poglavlja, to su “Šok”, “Krhotine”, “Baština”, “Katedrala”, “Hvala vam” i “Glavu gore.”.

Digitalni katalog izložbe pogledajte OVDJE

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
15. srpanj 2025 09:55