DOŽIVOTNI ZATVOR

Autorica eseja ‘Kako ubiti svog muža‘ osuđena zbog ubojstva muža: ‘Kupila je pištolj na eBayu...‘

Odvjetnici inzistiraju da je par prošao kroz već toliko godina financijskih problema da nema smisla da ga je ona sada ubila

Nancy Crampton-Brophy i Dan Brophy

 Profimedia
Odvjetnici inzistiraju da je par prošao kroz već toliko godina financijskih problema da nema smisla da ga je ona sada ubila

Američka spisateljica koja je napisala traktat naslova „Kako ubiti svog muža“ zbog ubojstva svog supružnika u ponedjeljak je osuđena na doživotni zatvor.

Nancy Crampton Brophy, koja ima 71 godinu, zahtjev za uvjetnu kaznu moći će podnijeti za 25 godina, kazala joj je sutkinja u sjeverozapadnoj saveznoj državi Oregon.

Mjesec dana dugo suđenje Crampton Brophy pokazalo je da je autorica za ubojstvo muža koristila cijev pištolja koji je kupila na eBayu, a sve kako bi dobila više stotina tisuća dolara životnog osiguranja.

Oružje, za koje je rekla da je nabavila za istraživanje za novi roman, nikada nije pronađeno.

Chef Daniel Brophy pronađen je na podu učionice u sada neaktivnom kulinarskom institutu u kojem je radio u srpnju 2018. Pogođen je dva puta.

Sigurnosne kamere po...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 07:19