Policija je u srijedu upala u prosvjedno šatorsko naselje pred parlamentom u Kijevu u pokušaju da uhiti Mihaila Saakašvilija, bivšeg predsjednika Gruzije, a danas oporbenog vođe u Ukrajini, a on je poručio da se neće predati pošto su ga u utorak njegovi pristaše oslobodili iz ruku policije.
Saakašvilija su njegovi ukrajinski pristaše oslobodili iz policijskog kombija pošto je njegovo uhićenje izazvalo sukobe s policijom u središtu Kijeva, a on je zatim, okružen svojim pristašama, pozvao na prosvjede protiv ukrajinskog predsjednika Petra Porošenka.
U srijedu se Saakašvili oglasio nakon upada interventne policije i rekao da su ga agenti tražili u pogrešnom šatoru i nastavio je igru skrivača s ukrajinskim vlastima, piše agencija Reuters.
"Tajna služba neće me uspjeti pr...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....