SJEVERNA KAROLINA

'BJEŽITE, SAKRIJTE SE!' Horor na američkom sveučilištu, student otvorio vatru i ubio dvoje ljudi, četvero je kritično. Pogledajte snimku uhićenja

 
 Screenshot / YouTube
 

Dvoje je ljudi ubijeno, a četvero je teško ranjeno u pucnjavi na Sveučilištu Sjeverne Karoline u Charlotteu, objavila je služba za hitne slučajeve. Troje ih je još životno ugroženo.

Prema izvješćima lokalnih medija, policija je uhitila osobu osumnjičenu za napad, a vjeruje se da je riječ o studentu. Jedan je policajac uspio ući u prostoriju odakle je napadač pucao te ga razoružao i uhitio.

Radi se o Trystanu Andrewu Terrellu, 22-godišnjaku, koji se sad nalazi u pritvoru. Policija je za američke medije rekla da Terrell ništa nije govorio dok su ga privodili.

Twitter
Policajci privode ubojicu

- Koliko zasad znamo, on nije otprije poznat policiji i nije bio osoba od interesa - rekao je šef policije.

Napad je izveden zadnjeg dana a...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 08:01