UŽAS U SRBIJI

BMW-om jurila 240 km/h pa sletjela niz stepenice: Autu otpao kotač, odvalio se krov, a ona i prijateljica su čudom žive!

Dijelovi BMW-a bili su razbacani na sve strane, a iz njega je curila tekućina

Vozačica BMW-a

 /Društvene Mreže/192.rs
Dijelovi BMW-a bili su razbacani na sve strane, a iz njega je curila tekućina

Z. M. (22) iz Kovina u Srbiji vozila je BMW beogradskih registracija kada je sa svojom prijateljicom (22) u subotu navečer autom sletjela s puta i strovalila se niz stepenice u Smederevu, pišu srbijanski mediji.

Prometna nesreća, u kojoj čudom nitko nije stradao, dogodila se u subotu oko 23.30 sati u Šalinačkoj ulici u Smederevu.

- Z. M. bila je za volanom BMW-a kada je, kako se sumnja, uslijed neprilagođene brzine prvo prešla u lijevu, suprotnu traku, a zatim sletjela niz stepenice koje su bile kraj ceste - kazao je izvor za Kurir i dodao:

- Putnice u vozilu su prilikom pada zadobile ozljede. Z. M. zadobila je lake tjelesne ozljede, dok je njena prijateljica tom prilikom zadobila teške tjelesne ozljede - prijelom lijeve noge, ali nije životno ugrožena.

Od siline udarca BMW je p...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 13:58