Broj mobitela britanskog premijera Borisa Johnsona bio je dostupan na internetu posljednjih 15 godina, prenosi BBC.
Naime, ispostavilo se kako Johnson još uvijek koristi broj koji je bio naveden u jednom priopćenju za javnost u vrijeme dok je bio ministar visokog obrazovanja u sjeni 2006. godine.
Isto priopćenje u kojem se navodi kako ga novinari mogu kontaktirati na broj ureda ili njegovog mobitela bio je dostupan na internetu još ove godine.
Prošlog je tjedna zastupnica laburističke stranke, Rachel Hopkins, kazala kako dostupnost njegovog broja javnosti opasnost za sigurnost, lobiranje te rizik za ucjenu ood strane ljudi koji su ga mogli direktno kontaktirati.
Iz Ureda premijera odbili su komentirati dostupnost Johnsonovog broja mobitela.
Britanski premijer proteklih je tjedana kriti...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....