TUŽAN MAJČIN DAN

Kralj Charles III. prisjetio se svoje pokojne majke: Na društvenim mrežama osvanule dirljive poruke i fotografije

U Velikoj Britaniji ove je godine Majčin dan bio 14. ožujka, a svake se godine slavi 21 dan prije Uskrsa

Kralj Charles III.

 Jordan Pettitt/Afp
U Velikoj Britaniji ove je godine Majčin dan bio 14. ožujka, a svake se godine slavi 21 dan prije Uskrsa

Kralj Charles III. prisjetio se svoje pokojne majke, kraljice Elizabete II. prvoga Majčinog dana koji se u Britaniji obilježava nakon njezine smrti.

U Velikoj Britaniji ove je godine Majčin dan bio 14. ožujka, a svake se godine slavi 21 dan prije Uskrsa.

Dirljiva poruka kojom se slave sve majke objavljena je na internetu uz dragocjene fotografije koje prikazuju kralja Karla kao bebu koju mlada Elizabeta drži u krilu, a Camilla, kraljica supruga, objavila je fotografiju iz svoje odrasle dobi. Na njoj se smiješi dok stoji iza svoje majke.

Objava na Twitteru popraćena je porukom: "Svim majkama širom svijeta i onima kojima danas majke nedostaju..., mislimo na vas i želimo vam poseban #Majčindan."

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 04:09