KRVAVI RASPLET SVAĐE Žena ubola dečka u oko jer je odbio seks u troje

Vlasti u Floridi su prošli mjesec uhitile ženu iz Vero Beacha jer je navodno izbola svog dečka u oko kad je on odbio njen zahtjev da sudjeluje u seksu u troje s još jednom ženom.

La Crystal King-Woolfork (28) je u stanju pijanstva prišla svom mladiću rano ujutro dok je on spavao i pitala ga želi li imati spolni odnos. Kad je on odbio, ona je navodno uzela nož i ubola ga u lijevo oko.

King-Woolfork je kazala istražiteljima da se vratila iz kluba 'Shake Your Booty' zajedno s prijateljicom, pa su zatim obje zajedno ušle u mladićevu sobu. Započele su seksualni odnos jedna s drugom, da bi zatim tražile od njega da se pridruži, što je on odbio. Druga žena je tad napustila sobu, a King-Woolfork je donijela nož i započela svađu.

Ona tvrdi da ju je muškarac zatim nagazio po glav...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 13:02