Konzervativni aktivist koji je predvodio inicijativu za preobrazbu američkog pravnog sustava daje milijardu dolara kako bi srušio liberalnu dominaciju koja, kako je rekao, vlada u korporacijama, medijima i zabavnoj industriji.
U intervjuu, koje inače rijetko daje, Leonard Leo, koji se smatra arhitektom pomaka udesno na Vrhovnom sudu za vrijeme mandata Donalda Trumpa, za Financial Times rekao je da je njegova neprofitna lobistička skupina Marble Freedom Trust, nakon pravosuđa, spremna za sučeljavanje s privatnim sektorom.
"Moramo slomiti liberalnu dominaciju tamo gdje je najpodmuklija, a to ćemo napraviti usmjeravanjem resursa za talente i kapital u područja vijesti i zabave, gdje je ljevičarski ekstremizam najočitiji", rekao je Leo za Financial Times.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....