Twitter se našao pod istragom gradskih vlasti San Francisca nakon pritužbi da je kompanija, navodno, mnoge urede preuredila u spavaonice zbog čega se novi šef tvrtke, Elon Musk, ponovno našao pod paljbom, piše Guardian.
Od ponedjeljka, dijelovi ureda pretvoreni su u ‘skromne spavaće sobe s madracima, jednobojnim zavjesama i ogromnim monitorima kao u konferencijskim salama‘, a na svakom katu se nalazi između četiri i osam kreveta, rekli su zaposlenici za Forbes.
Čini se da su promjene dio Muskovog plana za stvaranja ‘hardcore Twittera‘ u kojem od radnika - barem od one polovice koju nije otpustio - traži da satima naporno rade za dobrobit tvrtke.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....