Tijekom prvog radnog posjeta Sloveniji predsjednik Zoran Milanović i slovenski predsjednik Borut Pahor odgovorili su novinarima što misle o objavi Republike Slovenije koja je na Twitteru napisala da mjere koje provodi Hrvatska u svezi koronavirusa nisu učinkovite i da su ekonomski štetne.
Naime, slovenski ministar zdravstva Aleš Šabader na današnjoj pres konferenciji žestoko se obrušio na mjere koje zbog koronavirusa poduzimaju hrvatska policija i epidemiolozi na granici prema Sloveniji jer nastaju zastoji i kolone.
- Nisam se gurao u prvi red da komentiram koronavirus jer se u to ne razumijem. Govorili su oni koji se razumiju, a ni oni ne znaju puno i nije im puno toga jasno.
Ne mogu na ovo odgovoriti. Primijetio sam kolone na autocesti, očito je to radi kontrola zbog koronavir...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....