Podivljali srpski pjevač Miloš Stevanović (39) nožem je noćas pola sata iza ponoći izbo dvojicu muškaraca. Krvavi obračun dogodio se ispred kluba 'Regent' u Kragujevcu, a iako su se pojavile informacije da je došlo do sukoba unutar benda, čini se da je Stevanović ipak napao goste, doznaje Nova.rs.
Prema informacijama iz tužiteljstva, točan motiv napada još se istražuje i bit će poznat nakon istrage, a jedino što se sa sigurnošću zna jest da su napadnuti muškarci bili gosti kluba.
Prema istim navodima, pjevač je iz automobila izvadio nož i nanio teške tjelesne ozljede muškarcima starosti 22 i 39 godina. U ovom se trenutku još uvijek ne zna jesu li se muškarci znali od ranije i radi li se o nekom starijem sukobu.
Prema saznanjima portala Nova.rs, gosti su bili u vid...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....