Nakon višetjednog izbivanja iz javnosti, u subotu su ruski državni mediji objavili snimku ministra obrane Sergeja Šojgua kako vodi radni sastanak s vojnim čelnicima. Kako javlja agencija RIA Novosti, Šojgu je rekao da obrambeni resor sve zadatke obavlja prema planu, unatoč određenim teškoćama.
- S obzirom na teškoće s kojima se danas suočavamo, uspijevamo ispunjavati sve zadatke u skladu s planom. Budući da nam je ovogodišnji proračun 15% veći od lanjskoga, naravno da trebamo obratiti posebnu pozornost na to što ćemo i kako raditi, izjavio je Šojgu, kako ga je citirala državna agencija, koja je objavila i snimku njegove izjave.
Ministar je rekao da, unatoč "antiruskim" sankcijama, razina izvršenja ugovora s današnjim danom je 85%, a očekuje da će se to povećati na 100%...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....