Nekoliko je osoba ozlijeđeno i nešto dokaznog materijala uništeno u velikom požaru koji je u utorak ujutro izbio u skladištu u njujorškoj četvrti Brooklynu koje policija koristi za pohranjivanje dokaza i zaplijenjenih predmeta, piše ABC.
Petnaest policajaca nalazilo se u skladištu površine 2400 kvadratnih metara, međutim uspjeli su iz njega pobjeći neozlijeđeni.
Vatrogasci su skladište gasili iz svih smjerova, a eksplozija do koje je došlo zbog požara izazvala djelomični kolaps zgrade. Hitne su službe požar gasile pomoću dronova i brodova, a dužnosnici kažu da je moguće da će proći nekoliko dana prije nego što će požar potpuno ugasiti.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....