Danka V. (51) iz Beograda preminula je u Kliničkom centru Srbije nekoliko dana nakon što je teško ranjena u krvavom obračunu pred kafićem u Višnjičkoj banji 30. rujna.
„Primljena je u bolnicu bez pulsa. Liječnici su uspjeli reanimirati je i stabilizirati, a operacija je trajala pet sati“, rekao je izvor blizak istrazi za Telegraf.
Policija navodi da je do pucnjave došlo uslijed sukoba pripadnika navijačkih frakcija. U napadu su ranjena još trojica muškaraca i jedna žena. Srpski mediji navode da je ubijena žena najvjerojatnije bila kolateralna žrtva.
Na snimci nadzorne kamere vidi se trenutak kada četvorica mladića sjede u lokalu, a za njihov stol dolaze još trojica. Nakon kratke rasprave izvlače pištolje i otvaraju vatru. U razmjeni su ranjeni i sami sudionici obračuna – Darko L. i Nemanja N.
Pucnjava se dogodila oko 15 sati, a odmah nakon incidenta policija je blokirala šire područje Palilule i Višnjičke ulice. Na terenu je bio velik broj pripadnika snaga sigurnosti, koji su pretraživali vozila u potrazi za napadačima. Očevici navode da su u kafić uletjeli naoružani muškarci i otvorili vatru bez upozorenja.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....