Kanadski turist poginuo je na Tajlandu tijekom adrenalinske avanture nakon što je pukao kabel na ziplineu kojim se vozio, a on pao na tlo s visine veće od 100 metara.
Vlasti iz pokrajine, u kojoj se dogodila tragična nesreća, rekle su da je nesretni mladić bio na odmoru s djevojkom i grupom prijatelja, piše BBC.
Kako navode lokalni mediji, kabel je popustio na samom početku vožnje, nazvane "Let gibona" na koju se Kanađanin uputio prošle subote. Odmah nakon nesreće atrakcija je zatvorena, policija je otvorila istragu kako bi utvrdila jesu li zaposlenici na "Letu gibona" učinili sve u skladu s pravilima ili je njihova nedovoljna pažnja uzrokovala smrt mladog Kanađanina.
- Naše misli su s obitelji i prijateljima Kanađanina koji je poginuo u Tajlandu. Naš konzulat učinio je za n...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....