Policija oboružana kacigama, oklopima, štitovima i pendrecima sukobila se sa studentima koji su u utorak blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, piše Nova.rs.
Studenti su ulaze u Skupštinu blokirali u prvim minutama utorka, a do sukoba je došlo sat vremena nakon uspostave blokade.
Prema pisanju novinskog portala Autonomija.info, policija je jednu djevojku udarila pendrekom.
Videozapisi nastali na licu mjesta naoko pokazuju da je policija okupljene kod Skupštine gurala štitovima i udarala pendrecima. Okupljeni su od policije tražili da se povuče.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....