U Sloveniji je u zadnja 24 sata sa 758 obavljenih testiranja potvrđen jedan novi slučaj zaraze koronavirusom, a nije bilo novih smrtnih slučajeva, objavila je u nedjelju slovenska vlada.
Novi slučaj zaraze zabilježen je u Velenju, prema podacima portala ministarstva zdravstva.
Slovenija je ovog tjedna zbog povećanog broja zaraza od kojih je dobar dio bio importiran uvela ograničenja za putovanja iz Srbije, BiH i Kosova, a broj novotkrivenih slučajeva varirao je iz dana u dan.
U ponedjeljak je testiranjem otkriveno troje zaraženih, u utorak četiri, u srijedu kad je zabilježen najveći broj slučajeva bilo ih je osam, u četvrtak dvoje zaraženih, a u petak šest slučajeva.
Ukupni broj potvrđenih zaraza u Sloveniji od početka epidemije sada je 1520 nakon obavljenih 92.008 testova....
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....