Srbija se već nekoliko tjedana bori s povećanim brojem oboljelih od koronavirusa. Samo u zadnja 24 sata od posljedica infekcije koronavirusom umrlo 11 osoba, čime je ukupan broj umrlih porastao na 429. Novozaraženih je danas bilo više od 300, a virus je od početka epidemije potvrđen kod ukupno 19.334 osobe.
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u srijedu kako Novi Sad i Beograd vode u broju novozaraženih te da više ne znaju gdje da smještaju oboljele, ali da traže rješenje.
- Radimo ono što je u našoj moći, ali ne razumijem druge koji ne brinu o zdravlju nacije, rekao je Vučić.
Srbijanski predsjednik potom je otkrio i jednu navodnu ekskluzivu.
- Pregovaramo s jednom zemljom vezano uz cjepivo. Testiranje je završeno i daje se ugroženima. Nadamo se da ćemo prije kr...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....