- Vučko je pucao u svoju ženu, a onda je izašao na ulicu i krenuo redom, djeca, starije žene, nije gledao u koga puca...Ubio je čak i mog prijatelja automehaničara koji je slučajno naišao ulicom - izjavio je za Kurir jedan Cetinjanin. Podsetimo, Vuk Borilović je danas oko 16 sati ubio 11 ljudi, a ranio 6 u najvećoj masovnoj pucnjavi koja se dogodila u novijoj povijesti Crne Gore.
- Pao mu je mrak na oči, uradio je to u nekom psihičkom rastrojstvu. Ovako nešto ne pamte ni najstariji Cetinjani - ispričao je Kuriru vidno potreseni Cetinjanin.
- Na Medovini ima možda 200 kuća, a on je doslovce pucao nasumično na ljude koji su se zadesili ispred domova, po ulici.
Kako naš sagovornik otkriva, Borilović je ranije radio kao konobar u Nacionalnom parku Lovćen.
...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....