UDAR PREDSJEDNIKU

Zbor građana Pirota proglasio Vučića nepoželjnom osobom u njihovom gradu!

Zbor od gradskih vlasti traži i da javnosti kaže jesu li na bilo koji način pomogli studentima iz Pirota koji su ozlijeđeni na prosvjedu

Aleksandar Vučić

 Attila KISBENEDEK/AFP
Zbor od gradskih vlasti traži i da javnosti kaže jesu li na bilo koji način pomogli studentima iz Pirota koji su ozlijeđeni na prosvjedu

Zbor građana grada Pirota u Republici Srbiji proglasio je 19. ožujka 2025. predsjednika Republike Srbije Aleksandra Vučića nepoželjnom osobom, piše novinski portal Južne vesti.

Zbor traži da Skupština grada Pirota i Ured gradonačelnika grada Pirota javnosti kažu koji su zaposlenici javnih tvrtki i ustanova pružili potporu prosvjednicima koji su se tijekom prosvjeda "15. za 15" okupili u Pionirskom parku u Beogradu.

Na toj su se lokaciji okupili srpski studenti koji su protiv blokada državnih fakulteta koje je uvela velika većina studentske populacije u Srbiji.

Zbor od gradskih vlasti traži i da javnosti kažu jesu li na bilo koji način podržali i pomogli studentima iz Pirota koji su ozlijeđeni na prosvjedu.

"(Tražimo) da navedeni organi obavijeste javnost o tome koji su di...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. lipanj 2026 06:02