Sve smo bliže kraju rata, bliže nego što mislimo, izjavio je predsjednik Ukrajine Volodimir Zelenski u intervjuu kojeg je, zajedno sa svojom suprugom, dao za televizijsku postaju ABC News.
I ovom prilikom Zelenski je ponovno pozvao Washington i druge partnere da nastave podržavati Ukrajinu, jer kako je prvi čovjek Ukrajine rekao „samo snažna pozicija Ukrajine može potaknuti ruskog predsjednika Putina da zaustavi rat“.
Od nedjelje se Zelenski nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama gdje će sudjelovati na zasjedanju Opće skupštine Ujedinjenih naroda. Ukrajinski predsjednik će tu priliku iskoristiti i za brojne sastanke sa svjetskim čelnicima, a razgovarat će i s aktualnim američkim kandidatima za novog predsjednika, Kamalom Harris i Donaldom Trumpom.
„Još jednom pozivam s...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....