POLICIJA NA TERENU

Nova dojava o bombama u Zagrebu

Protueksplozijski timovi izišli su na teren i trenutačno provode preglede na objema lokacijama

Ilustracija

 Ivana Grgic/Cropix
Protueksplozijski timovi izišli su na teren i trenutačno provode preglede na objema lokacijama

Zagrebačka policija zaprimila je u ponedjeljak ujutro novu dojavu o postavljenim bombama, piše Dnevnik.hr.

Nepoznata osoba javila se nešto prije 10 sati i tvrdila da su eksplozivne naprave postavljene u zgradi Gradske uprave na Trgu Stjepana Radića te u Ulici Mladena Pozajića 2 u Sesvetama (Novi Jelkovec), nasuprot osnovne škole.

Protueksplozijski timovi izišli su na teren i trenutačno provode preglede na objema lokacijama. Prema neslužbenim informacijama, zgrada Gradske uprave za sada nije evakuirana.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. lipanj 2026 12:14