Zagrebačka policija zaprimila je u ponedjeljak ujutro novu dojavu o postavljenim bombama, piše Dnevnik.hr.
Nepoznata osoba javila se nešto prije 10 sati i tvrdila da su eksplozivne naprave postavljene u zgradi Gradske uprave na Trgu Stjepana Radića te u Ulici Mladena Pozajića 2 u Sesvetama (Novi Jelkovec), nasuprot osnovne škole.
Protueksplozijski timovi izišli su na teren i trenutačno provode preglede na objema lokacijama. Prema neslužbenim informacijama, zgrada Gradske uprave za sada nije evakuirana.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....