ZAGREB - Na otvaranju pripremnih radova zagrebački gradonačelnik Milan Bandić naglasio je da će do kraja godine prvi put u povijesti Branimirova ulica biti potpuno spojena pa će se građani njome moći voziti u punom profilu. To će bitno skratiti vožnju od zagrebačkoga Glavnog kolodvora do Sesveta.
- Od Zavrtnice do Heinzelove u duljini 295 metara i od Banjavčićeve ulice do puta uz nadvožnjak u širini 44 metra bit će trasa produžene Branimirove - rekao je Bandić.
Početak radova na Branimirovoj u punom profilu najavio je krajem ljeta ili početkom jeseni.
- S obzirom na to da imamo najbolje graditeljstvo i graditeljsku operativu u Europi, mi ćemo to za dva i pol do tri mjeseca složiti kak' Bog zapovijeda", dodao je Bandić.
Na upit novinara što je sa stanarima na trasi prem...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....