Oporbeni zastupnici u zagrebačkoj Gradskoj skupštini iz HDZ-a i Plavoga grada u srijedu su uoči sjednice Gradske skupštine ocijenili da je gradonačelnikov prijedlog za povećanje plaća zaposlenima u Gradu Zagrebu "dobar vic", jer im plaće povećava tri do 10 posto, a sebi dvostruko.
Povećanje plaća zaposlenicima Gradske uprave, koje je na dnevni red sutrašnje sjednice Gradske skupštine uputio gradonačelnik Tomislav Tomašević, predsjednik zagrebačkog HDZ-a Mislav Herman nazvao je "dobrim vicom" jer diže plaće zaposlenicima za 2,7 milijuna eura, a ima ekstra profit od poreza na dohodak od 141 milijun eura.
Ustvrdio je da je Tomašević "obična škrtica koja je nadmašila Superhika i Robin Hooda" zato što je uspio jednim potezom uzeti i bogatima i siromašnima.
O polugodi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....