SAMAC SKLON ALKOHOLU

Krenuli u potragu za muškarcem tek devet dana nakon njegova nestanka

 Andrej Švoger/CROPIX

LOBOR - Dragutin Bezak (55), mještanin naselja Bezaki kod Lobora, nestao je, odnosno zadnji je put viđen još 8. veljače, no kako je samac, njegov nestanak je prijavila šogorica tek nakon četiri dana.

Zašto se u potragu, odnosno pretragu terena kreće tek danas, nakon punih devet dana nije sasvim jasno, no vjerojatno se čekalo da prođe 'dozvoljenih' 72 sata od nedvojbene sumnje da se radi o nestaloj osobi.

O nestanku tog samca sklonog alkoholu nije odmah obaviještena ni javnost, koja bi da joj je opis bio dostupan, mogla možda i pomoći da se nestali već pronađe. Još u ponedjeljak je svima bilo potpuno jasno da je nestao, cijelo je mjesto o tome brujalo, no nikakve akcije nije bilo.

Inače je stalno 'visio' u lokalnoj trgovini gdje je pio i družio se s mještanima, pa od tuda i ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. lipanj 2026 14:35