PRIREDILI SU ŠOU

Mjesto odakle su stizali najluđi prizori tijekom Mundijala: Na ulicama staro i mlado, tramvaji stoje...

Okupljeni navijači blokirali ulice i zaustavili promet, skakali po automobilima i palili baklje uz konstantnu pjesmu, trube i navijanje

Navijači u Dubravi

 Goran Mehkek/Cropix
Okupljeni navijači blokirali ulice i zaustavili promet, skakali po automobilima i palili baklje uz konstantnu pjesmu, trube i navijanje

Zagrebačka Dubrava tijekom ovog Svjetskog prvenstva bila je poprište najluđeg slavlja u Hrvatskoj, a nakon pobjede nad Marokom i osvojene bronce uslijedila je neviđena euforija.

Okupljeni navijači blokirali ulice i zaustavili promet, skakali po automobilima i palili baklje uz konstantnu pjesmu, trube i navijanje.

Iako je pirotehnika u ovom periodu zabranjena petarde su pucale na sve strane, a nebo se crvenilo od vatrometa koji je bio ravan novogodišnjem.

Pogledajte prizore navijačkog ludila u Dubravi:

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 10:26