Na uglu Kušlanove i Zvonimirove ulice, pet minuta vožnje autom od stadiona na Maksimiru, jednom slavni nogometni vratar, a danas trener u stožeru Hrvatske nogometne reprezentacije, Dražen Ladić, uskoro otvara svoj restoran.
Prema izvatku iz zemljišne knjige, Ladić je vlasnik poslovnog prostora u prizemlju zgrade, koji je neodvojivo povezan s odgovarajućim suvlasničkim dijelom cijele nekretnine, koji je jednako velik kao i ostali dijelovi. Radi se o prostoru površine 97 četvornih metara, kako stoji u vlastovnici.
Ladić je tako jedan od sedam suvlasnika u zgradi mješovite uporabe na uglu ulice Dragojla Kušlana 37 i ulice kralja Zvonimira 117, u sklopu koje su još spremište i dvorište.
Otputovao u Rijeku
Da u tom poslovnom prostoru namjerava otvoriti baš restoran, u kratkom n...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....