Vožnja traktorom po šumskom predjelu nadomak Vidovca na markuševečkom području u subotu u poslijepodnevnim satima završila je kobno.
Naime, oko 14:15 sati, kako je utvrdila zagrebačka policija, 49-godišnjak je vozio neregistrirani traktor marke Tomo Vinković s priključenom prikolicom u kojoj je prevozio dvoje maloljetnika.
Kretao se pritom nerazvrstanom cestom te je u jednom trenutku, prilikom vožnje nizbrdicom, došlo do prevrtanja traktora.
Sreća u nesreći jest da se pritom prikolica nije prevrnula pa samim time ni maloljetnici nisu ozlijeđeni.
Neodgovorni vozač traktora vozilom Hitne pomoći prevezen je u KB Dubrava, gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozljede.
Nakon što bude otpušten s liječenja, policija će mu uručiti odgovarajuću prijavu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....