UPOZORILI GRAĐANE

Šoping-centar na dan Thompsonova koncerta enormno diže cijenu parkiranja, objavili su novi cjenik samo za taj dan!

Avenue Mall je danas na svojim društvenim mrežama upozorio građane na ovu novost

Ulaz u garažu Avenue Malla

 Ivana Grgić/Cropix
Avenue Mall je danas na svojim društvenim mrežama upozorio građane na ovu novost

Posjetitelji mamutskog zagrebačkog koncerta Marka Perkovića Thompsona u srpnju mogli bi imati još neke troškove koje nisu predvidjeli.

Naime, šoping-centar Avenue Mall na dan održavanja Thompsonova koncerta na zagrebačkom Hipodromu 5. srpnja ukida uobičajeni cjenik za parkiranje u garaži, a najavio je posebni, koji će vrijediti samo na taj dan.

PROČITAJTE VIŠE Stručnjak o rizicima Thompsonova koncerta: ‘Učinjena je velika pogreška! Ako Grad i država ne budu sudjelovali, bojim se...‘

Uobičajeno je da se na toj lokaciji, koja se nalazi u blizini Hipodroma, parkirati može tri sata besplatno, a daljnji sati se naplaćuju 2 eura. U Avenue Mallu će sa na dan koncerta moći kupiti samo jednodnevna parking ulaznica po cijeni od 80 eura. Posjetitelji će tog dana kartu moći kupiti samo na ulazu u garažu i to isključivo karticom.

Avenue Mall je danas na svojim društvenim mrežama upozorio građane na ovu novost.

‘Molimo da ovu izmjenu uzmete u obzir prilikom planiranja dolaska. Hvala na razumijevanju‘, stoji u objavi Avenue Malla.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. studeni 2025 16:37