NORIJADA U ZAGREBU

Šou na Bundeku: Tomašević se fotkao s maturantima i potpisivao im se na majice, oni mu vikali: ‘Volimo vas‘

Okupljenu družinu nije omela ni temperatura od 10 Celzijevih stupnjeva

Gradonačelnik Tomislav Tomašević obišao je maturante
 

 Ronald Gorsic/Cropix
Okupljenu družinu nije omela ni temperatura od 10 Celzijevih stupnjeva

Velika skupina maturanata, tisuće njih, okupila se na zagrebačkom Bundeku. S druženjem i opijanjem započeli su već na glavnom zagrebačkom trgu, odakle su se u povorci zaputili prema Novom Zagrebu. Na lokaciju gdje će se odvijati najveća fešta pristigli su oko 13 sati, a tamo ih je dočekao Tomislav Tomašević.

Veseli maturanti fotografirali su se i družili s gradonačelnikom. Neki su s njim htjeli napraviti selfie, dok se drugima potpisivao na majice. Mnogi su mu klicali – Gradonačelniče, volimo vas. Okupljenu družinu nije omela ni temperatura od 10 Celzijevih stupnjeva ni kiša koja pada gotovo cijeli dan.

Osim gradonačelnika, maturante će na Bundeku dočekati i zagrebač...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
21. lipanj 2026 06:42