ZBOG KONCERTA

Zatvara se ulica pored Hipodroma, od ponedjeljka ni autobusi ondje neće moći proći

Thompsonov tim moli sve građane za razumijevanje te ih savjetuju da planiraju alternativne pravce kretanja u navedenom razdoblju.

Posebna regulacija prometa zbog Thompsonovog koncerta
 

 Vanesa Pandzic/Cropix
Thompsonov tim moli sve građane za razumijevanje te ih savjetuju da planiraju alternativne pravce kretanja u navedenom razdoblju.

Kao što je bilo predviđeno, od ponedjeljka 23. lipnja Antallova ulica u Kajzerici zatvara se za promet svih vozila. Cesta je bila zatvorena od srijede 18. lipnja za motorna vozila, osim za autobuse ZET-a, ali od ponedjeljka ni oni više neće moći ući u Antallovu. Nova regulacija prometa vrijedit će do nedjelje 7. srpnja, odnosno kraja Thompsonova koncerta.

Sada je ZET objavio na kojim će djelomično izmijenjenim trasama autobusne linije 234 i 243 prometovati:

Linija 234 u oba smjera trasom Glavni kolodvor - Avenija V. Holjevca - Avenija Dubrovnik - Lanište. Neće se koristiti stajališta u Ulici J. Antalla i Ulici R. Cimermana, a na izmijenjenom dijelu trase koristit će se sva usputna stajališta.

Linija 243 u oba smjera trasom Glavni kolodvor - Avenija V. Holjevca - Avenija Dubrovnik - Ulica R. Cimermana - Kajzerica. Na izmijenjenom dijelu trase koristit će se sva usputna stajališta.

Inače, zatvorena Antallova ulica nalazi se neposredno uz Zagrebački hipodrom, s njegove južne strane. Uz tu ulicu, djelomično je zatvorena i spojna cesta Ulica Damira Tomljenovića Gavrana koja prolazi ispod Mosta slobode. Prolaz će biti omogućen jedino vozilima stanara i Hrvatskih voda.

Servisna cesta zapadno od zgrade INA-e, od Ulice Joszefa Antalla do Avenije Dubrovnik, zatvara se za sva vozila osim službenih i onih s posebnom dozvolom, uključujući djelatnike Zagrebačkog holdinga, organizatore i korisnike određenih parkirališta, stoji na novoj Thompsonovoj aplikaciji.

Kako će se približavati koncert, vjerojatno će se i povećavati broj ulica koje će biti djelomično ili u potpunosti zatvorene za promet. Thompsonov tim moli sve građane za razumijevanje te ih savjetuje da planiraju alternativne pravce kretanja u navedenom razdoblju.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
08. srpanj 2025 04:17