Opsadno stanje u Bauerovoj ulici 29, u zgradi u kojoj živi bivša predsjednica Kolinda Grabar Kitarović, okončano je u petak nakon podneva. Kako doznajemo, jedna žena koja živi u toj zgradi na prozoru svog stana zalijepila je papir s porukom "u stanu su bombe".
Kako smo čuli od prolaznika, ta je osoba prijetila da će se raznijeti i pripadnici ATJ Lučko ušli su u stan, izvukli tu ženu van i spremili je u vozilo hitne pomoći.
- Riješena je situacija, jednoj osobi je pružena odgovarajuća liječnička pomoć, kratko su rekli u policiji koja je dojavu o ovom incidentu dobila oko 10 sati.
Navodno je riječ o osobi koja ima psihičkih problema, kako smo neslužbeno doznali, a na sreću sve je okončano bez opasnosti po stanare i bilo koga od drugih stanovnika.
- Iznenada su stubište...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....