Koja ‘poštenjačina‘

Za Božić čak i lopovi daruju! Širi se urnebesna objava; ‘maznuo‘ bicikl, pa iznenadio vlasnika - potezom i porukom

Ilustracija

 Goran Mehkek/Cropix

U Facebook grupi "Grad Omiš - to smo mi" jutros je osvanilo jedno priznanje. Čovjek je oko tri sata ujutro "posudio" biciklu na koju je naišao na putu kući, a sada je pošteno vraća na njeno mjesto. Šta se može, snađi se druže, ali za pohvalu je ipak iskreno priznanje i zahvala.

- Sinoć u 3 ure sam "posudia" biciklu za do doma. Vraćam ju na isto misto di sam ju i uzea. Hvala čija je da je - stoji u opisu objave.

Ljudi u komentarima ostavljaju samo riječi hvale, ‘Bravo!‘, ‘Svaka čast, za svaku pohvalu!‘. Eto dragi ljudi, čini se da je sasvim uredu uzeti tuđi predmet, iskoristiti ga dok treba i pristojno se zahvaliti pri povratu, sada znate za ubuduće.

image
Facebook

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. lipanj 2026 09:07