Još jedan analitičar koji ne vidi problem u tome da se NATO, čija je svrha od osnutka bio teoretski rat sa Sovjetskim savezom, malo po malo približio do Rusije. I sad bi Hrvatska trebala imati u svom strateškom interesu sukob s Rusijom? Mi smo loši gospodari ali dobri sluge
Bravo, pa vi ste već riješili slučaj! Kakav ste vi genije, pod hitno se javite FBI-u i otkrijte im kako ste riješili cijeli slučaj sa udaljenosti od čak 8000 km.
Zašto je ovo udarna vijest u Hrvatskoj? Do prije par sati Hrvati nisu nikad ni čuli za ubijenog. Stvarno pretjerujete s tom amerikanizacijom našeg društva
Vi mislite da će ruski nuklearni arsenal skupljati prašinu u slučaju rata NATO-a i Rusije? Hrvatska je članica NATO-a. Zar priželjkujete da budemo meta nuklearnog napada? Molim vas ostavite se tipkovnice
NATO je došao saditi cvijeće na ruskoj granici? Hrvatska je članica NATO-a, znači sve što NATO radi mi podržavamo. Daj mi objasni naš interes u vojnoj prijetnji Rusiji i njenim građanima. Ne zanima me američki interes. Zanima me čuti koji je točno naš, hrvatski interes u tome da mi vojno prijetimo Rusiji?
Halo, vi ste svjesni toga da su Sovjetski Savez i Kina zajedno imali skoro 50 milijuna mrtvih u Drugim svjetskom ratu i da je Hitler u svojoj knjizi napisao da Slavene treba istrijebiti jer smo “podljudi” koje je nemoguće germanizirati? Specifično se i obrušio na Hrvate koji su mu izazivali gađenje kad bi ih sretao u Beču. Što mislite zašto su ustaše hodale uokolo i izjašnjavale se “Gotima?”
Što je jedna od loših strana kapitalizma? Što svatko gleda svoja posla ignorirajući stvaranje dobrosusjedskih odnosa. I sada smo tu di jesmo, kopaju se rovovi i huška se na rat, susjed protiv susjeda
Žena priča o demokraciji i to je OK. Ali ovdje se radi o strancima koji su došli prosvjedovati u tuđu zemlju. Nazovimo stvari pravim imenom inače gubimo kredibilitet. To nije demokracija, to je revolucija
Komentari
Baš me zanima kako bi ti reagirao da vojni savez od 32 države usmjeren protiv tebe dođe na tvoju granicu. Možda isto sumanuto?
Pretpostavljam da će taj litij kopati netko drugi na kraju. Svaka roba ima svog kupca
Hrvatska bi trebala poboljšati odnose sa susjedima. Nažalost, daleko su od bajnih što je loše na duge staze
Mračno doba za Slavene. Do prije par desetljeća sloga i mir a sada samo ratovi i mržnja. Zajednički preci nam se okreću u grobu!
Još jedan analitičar koji ne vidi problem u tome da se NATO, čija je svrha od osnutka bio teoretski rat sa Sovjetskim savezom, malo po malo približio do Rusije. I sad bi Hrvatska trebala imati u svom strateškom interesu sukob s Rusijom? Mi smo loši gospodari ali dobri sluge
Ako Zapad ne može biti prijatelj sa Istokom, zašto mora biti neprijatelj? Jel krivo učimo djecu da je Hladni rat završio 90-ih?
Kako je ista osoba pucala u obojicu ako je Trumpov ubojica mrtav više od godinu dana? Ovo zvuči kao slučaj za Dosje X
Bravo, pa vi ste već riješili slučaj! Kakav ste vi genije, pod hitno se javite FBI-u i otkrijte im kako ste riješili cijeli slučaj sa udaljenosti od čak 8000 km.
Zašto je ovo udarna vijest u Hrvatskoj? Do prije par sati Hrvati nisu nikad ni čuli za ubijenog. Stvarno pretjerujete s tom amerikanizacijom našeg društva
Vi mislite da će ruski nuklearni arsenal skupljati prašinu u slučaju rata NATO-a i Rusije? Hrvatska je članica NATO-a. Zar priželjkujete da budemo meta nuklearnog napada? Molim vas ostavite se tipkovnice
NATO je došao saditi cvijeće na ruskoj granici? Hrvatska je članica NATO-a, znači sve što NATO radi mi podržavamo. Daj mi objasni naš interes u vojnoj prijetnji Rusiji i njenim građanima. Ne zanima me američki interes. Zanima me čuti koji je točno naš, hrvatski interes u tome da mi vojno prijetimo Rusiji?
Sa ili bez legalnog pobačaja izumiremo velikom brzinom zahvaljujući kapitalističkom sustavu u koji smo upali
Halo, vi ste svjesni toga da su Sovjetski Savez i Kina zajedno imali skoro 50 milijuna mrtvih u Drugim svjetskom ratu i da je Hitler u svojoj knjizi napisao da Slavene treba istrijebiti jer smo “podljudi” koje je nemoguće germanizirati? Specifično se i obrušio na Hrvate koji su mu izazivali gađenje kad bi ih sretao u Beču. Što mislite zašto su ustaše hodale uokolo i izjašnjavale se “Gotima?”
A vi točno znate što, gdje, kada i kako? Pa vi ste bolji od Sherlock Holmesa! Počašćeni smo što imamo genijalca takvog kalibra među nama
Što je jedna od loših strana kapitalizma? Što svatko gleda svoja posla ignorirajući stvaranje dobrosusjedskih odnosa. I sada smo tu di jesmo, kopaju se rovovi i huška se na rat, susjed protiv susjeda
“Hrvatska nije Balkan”
“Hrvatska je Zapad”
“Hrvati su kulturan narod”
Žena priča o demokraciji i to je OK. Ali ovdje se radi o strancima koji su došli prosvjedovati u tuđu zemlju. Nazovimo stvari pravim imenom inače gubimo kredibilitet. To nije demokracija, to je revolucija
Neću se pretvarati da znam što točno radi druga strana ali uviđam uzorak s naše strane:
1) Demoniziraj protivnika
2) Rasturi mu državu
2) Eksploatiraj resurse
3) Nađi novu metu
Zvuči kao ovisnost. Moderni ljudi imaju malo previše ovisnosti: mobiteli, droge, alkohol, duhan, kocka, itd.
Ozbiljne države ne baziraju ekonomiju na turizmu