Zbog pitanja članstva u HGK prošlog tjedna oporba je napustila sabornicu i srušila kvorum, nakon čega se parlamentarna većina dogovorila da će odbiti prijedlog Mosta da se ukine obvezna članarina HGK i umjesto toga obvezati Vladu da u roku od nekoliko mjeseci izradi svoj prijedlog Zakona koji bi išao u smjeru postepenog ukidanja obvezne članarine za HGK.
Nakon današnjeg sastanka vladajuće većine na kojem je postignut dogovor o restrukturiranju Hrvatske gospodarske komore, premijer Andrej Plenković obratio se predstavnicima medija.
Na početku pressice Plenković je napomenuo kako će Vlada predsjedniku Sabora predložiti do kraja proljetnog zasjedanja reformu sustava Hrvatske gospodarske komore.
- Izvijestili smo o situaciji nakon što je preminuo Miroslav Tuđman, imat ćemo za...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....