Premijer Andrej Plenković i gradonačelnik Zagreba Milan Bandić izrazili su u ponedjeljak zadovoljstvo sastankom na kojem su razgovarali i o generalnom urbanističkom planu Zagreba, ne preciziravši hoće li gradski zastupnici HDZ-a podržati GUP, a saborski zastupnici Bandićevog Kluba državni proračun.
"Dogovorili smo proces usvajanja GUP-a za Grad Zagreb, gradonačelnikovi suradnici su izvijestili o proceduri, riječ je o temi stručnoga karaktera koju sagledavaju sa svih aspekata usklađenosti sa zakonom i planom u Ministarstvu graditeljstva i prostornog uređenja", izjavio je Plenković nakon sastanka.
Na upit hoće li HDZ-ovi gradski zastupnici podržati GUP ako dobije zeleno svjetlo Ministarstva graditeljstva, Plenković je kazao kako treba pričekati stručnu analizu te da će se na...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....