ZLOČIN KOSTE K.

Grad osigurao zamjenske prostore za učenike škole koji se nisu spremni vratiti u ‘Ribnikar‘ nakon masakra

Sve ustanove kulture u Beogradu, također će biti na raspolaganju, a roditelji se trebaju odlučiti za neku od predloženih varijanti

OŠ ‘Vladislav Ribnikar‘

 Danijel Soldo/Cropix
Sve ustanove kulture u Beogradu, također će biti na raspolaganju, a roditelji se trebaju odlučiti za neku od predloženih varijanti

Učenici iz Osnovne škole ‘Vladislav Ribnikar‘ u Beogradu, koji sada ne idu na nastavu jer nisu spremni ući u prostor u kojem je učenik sedmog razreda ubio devetero njihovih kolega i školskog čuvara, vjerojatno će biti preseljeni u Dječji kulturni centar.

Informaciju je za portal Nova.rs potvrdio predsjednik Vijeća roditelja ove škole Igor Đorđević.

‘Dječji kulturni centar ponudio je prostor za učenike koji ne žele dolaziti u ‘Ribnikar’ jer psihički još uvijek nisu spremni vratiti se u ustanovu u kojoj su stradali njihovi prijatelji i čuvar Dragan. Radi se o malom prostoru, u pitanju su četiri učionice‘, ističe Đorđević.

Đorđević kaže da je Vijeće roditelja škole zatražilo od Vlade Srbije da osigura prostor za te učenike.

‘Vlada nam još uvijek pr...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 08:18